Ubytování Jeseníky

 

Ubytování Jeseníky pro méně i více náročné

Plánujete s partnerem romantický víkend? Sháníte komfortní ubytování pro zaměstnance Vaší firmy nebo potřebujete levnější variantu ubytování pro celou Vaši rodinu? Ať už jsou Vaše požadavky jakékoliv, dokážeme je splnit. Nabízíme Vám ubytování Jeseníky ve tříhvězdičkovém Wellness hotelu nebo Turistickém hotelu pro rodiny s dětmi. Hotely nabízí kvalitní ubytování a služby, které při návštěvě Jeseníku jistě oceníte. O všechno ostatní se postará personál hotelu. 

 

Wellness hotel Kolštejn***

Ubytování Jeseníky ve tříhvězdičkovém Wellness hotelu Kolštejn nabízí dvacet pět vysoce komfortních lůžkových pokojů o celkové kapacitě sedmdesát pět lůžek. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, přípojení k internetové síti, rádio, LCD televizor a hotelový telefon. Na vybraných pokojích je k dispozici minibar, který nabízí kvalitní alkoholické nápoje a další. Hostům je podávána snídaně přímo v hotelu a k dispozici je rovněž hotelová restaurace, nový středověký salonek a snídárna.


Vybavení pokojů ubytování Jeseníky

Samozřejmostí každého pokoje v anšem ubytování Jeseníky je vlastní sociální zařízení, přípojení k síti wi-fi, LCD TV a hotelový telefon. Na vybraných pokojích najdete také minibar. Některé pokoje jsou bezbariérově přístupné. Podkrovní pokoje jsou snadno přístupné hotelovým výtahem. Snídaně pro ubytované hosty podáváme přímo v hotelu. Snídaně se podávají mezi 7.30. - 9.30 hod a probíhají formou švédských stolů. Večeře podáváme mezi 18. - 21. hodinou. Hosty ubytováváme od 14 hodin. Pokoje je nutné v den odjezdu předat recepci do 10 hodin. Pro ubytované hosty je připravena úschovna kol a lyží, sušárna bot a parkoviště u obou sousedících budov.

 

Turistický hotel v Jeseníkách pro rodiny s dětmi

Ubytování Jeseníky v Turistickém hotelu pro rodiny s dětmi je pohodlné a zároveň cenově dostupné i pro početnější rodiny. Turistický hotel nabízí dvou až osmi lůžkové pokoje s celkovou kapacitou čtyřiceti šesti lůžek. V roce 2010 jsme pro Vás pět pokojů nově zrekonstruovali a vybavili jsme je vlastním sociálním zařízením a LCD televizorem.

Při volbě vícelůžkových pokojů je sociální zařízení společné. Tuto variantu ocení především rodiny s dětmi, které mohou využít také dětský koutek nebo společenskou místnost na stejném patře. Spokojenost našich klientů je pro nás klíčová, a proto nás neváhejte kontaktovat s Vašimi individuálními požadavky. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Zvýhodněný vstup do Vitálního světa pro obyvatele Jeseníků a Šumperska

Cílem této kampaně je zvýšení povědomí a zpřístupnění našeho unikátního wellness centra všem milovníkům saun a wellness atrakcí, které byste v naší republice stěží nalezli. Není nutné jezdit za kvalitním wellness do Rakouska či Slovenska. Překrásné wellness najdeme přímo na náměstíčku (ubytování Jeseníky) v Branné v budově Relax centra Kolštejn, pouhých 90 minut od Olomouce, 45 minut od Zábřehu na Moravě či 2 hodiny od Brna a Ostravy. Akce platí pouze během dnů: úterý, středa, čtvrtek (16:00 - 21:00) během provozní doby Vitálního světa.

Více informací, fotografií a videí naleznete na internetových stránkách Vitálního světa. Ubytovat se v ubytování Jeseníky ale můžete kdykoliv, Relax Kolštejn je Vám k dispozici! Kolštejn nabízí spousty dalších aktivit mezi které např. patří sauny, masáže, koupele, zábaly, kosmetiku, pedikúru aj.

 

Apartmány v Jeseníkách Vám zajistí kvalitní a pohodlné ubytování v Jeseníkách. Nabízíme ubytování v horské obci Branná, která se nachází 12 km od Hanušovic směrem na Jeseník. Ubytování na horách Jeseníky prospěje jak Vaší psychické stránce, tak fyzické. Jeseníky jsou ideálním místem pro vaši dovolenou v tuzemsku a to především díky panenské přírodě a klidu.

Ubytování Jeseníky


Wellness Jeseníky

Potřebujete relax? Potřebujete trochu klidu? Navštivte nejpůsobější Relax centrum Vitální svět v ČR?

Akce

Od 1.7. - 7.9. 2012 nabízíme cenově zvýhodněné pobyty (ubytování) pro rodiny s dětmi. Vyberte si jeden ze čtyř nabízených pobytů.

Vybírejte zde.

Rezervace ubytování Jeseníky

Pokud nechcete prošivhnout luxusní ubytování v Jeseníkách  za příznivou cenu, využijte rezervaci ubytování

Tip: ubytování Jeseníky

Chcete jet na víkend nebo na dovolenou do Jeseníků? Sháníte ubytování a v katalogu ubytovacích zařízení jste si nevybrali? Máme pro vás tip! Ubytování v Jeseníkách v jedinečném wellness hotelu Kolštejn.